لوگو تخفیفهات
صفر تا صد درباره آموزش اسنپ
زمان مطالعه : 8 دقیقه

صفر تا صد درباره آموزش اسنپ

امروزه برای همه ما یک بار هم که شده تهیه وسایه نقلیه سخت و دردسر ساز بوده است برای مثال باری رفتن به یک مکان با کمبود وسیله نقلیه روبه رو شده ایم یا وسیله نقلیه مورد نظر ما را به مقصد اصلی نرسانده است. از طرفی دیگر عدم اعتماد یا هزینه های بالا ما را از گرفتن وسایل نقلیه شخصی دور می کند. در روز هایی که خیابان ها پر از ترافیک است برای سفر درون شهری خود هیچ چیزی به جز پیدا کردن سریع ترین و کوتاه ترین زمان برای رسیدن به محل مورد نظرمان لذت بخش تر نیست. امروزه سایت های اینترنتی زیادی در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیز هستند یکی از این سایت ها اسنپ می باشد.

 اسنپ اولین و بزرگ ترین تاکسی اینترنتی در ایران است که امکان آنلاین درخواست خودرو را در هر مکان برای شما فراهم می کند. با ما همراه باشید تا آموزش اسنپ را یاد بگیریم.

 

فهرست مطالب

1. آموزش اسنپ سریع و آسان برای همه

2. راهنمای اسنپ و برخورداری از امکانات ویژه

3. سرعت در حمل و نقل با آموزش اسنپ رانندگان

4. آموزش درخواست اسنپ برای سفری راحت 

5. ارائه خدمات در هر مکان با نحوه استفاده از اپلیکیشن اسنپ

6. آموزش نصب اسنپ برای رفاه حال کاربران

7. نحوه استفاده کد تخفیف اسنپ از طریق تخفیف هات

 

آموزش اسنپ سریع و آسان برای همه

 

آموزش اسنپ

 

اسنپ اولین تاکسی اینترنتی برای حمل و نقل درون شهری می باشد که فعالیت خود را از سال 93 شروع کرد. اسنپ در حقیقت یک پل ارتباطی بین راننده و افرادی که نیاز به وسیله نقلیه دارند برقرار می کند. در این سال ها اسنپ توانسته با خدمات دهی سریع در کوتاه ترین زمان افراد زیادی را به خود جلب کند. اد اینجا قصد داریم آموزش اسنپ را به شما بدهیم. آموزش اسنپ همانطور که از اسم آن پیداست کاملا سریع و آسان می باشد.

 با سرچ کردن عبارت اسنپ در گوگل صفحه ای مطابق عکس بالا برای شما ظاهر می شود. در کادر بالا چندین تب وجود دارد. در ابتدا تب اول خبر های به روز مربوط به اسنپ وجود دارد همچنین با کلیک بر روی خدمات اسنپ لیستی از خدماتی که اسنپ ارائه می دهد برای شما باز می شود. همانطور که شاهد بودید آموزش اسنپ بسیار راحت بود و برای دریافت تاکسی حتما باید اپلیکشن آن را نصب کنید که در ادامه به شما آموزش خواهیم داد.

 

راهنمای اسنپ و برخورداری از امکانات ویژه

 

آموزش اپلیکیشن اسنپ

 

با راهنمای اسنپ دیگر لازم نیست زمان های طولانی در خیابان منتظر تاکسی بایستید. با اسنپ شما می توانید با چند کلیک در سریع ترین زمان ممکن به دور ترین نقاط شهر بروید و همچنین از وسیله نقلیه ای که سوار شدید اطمینان کامل داشته باشید.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید اسنپ خدماتی همچون سوپر مارکت، پیک موتوری، پزشک و مشاور، پرداخت قبض و ... برای راحتی افراد ارائه داده است. شما با کلیک بر روی هر کدام از تب ها وارد صفحه ای می شوید که توضیحاتی در مورد نحوه چگونگی خدمات مورد نیازتان داده شده است. یک نکته مهم در مورد راهنمای اسنپ ارائه خدمات در اپلیکیشن است یعنی در سایت اسنپ نمی توانید درخواست تاکسی و .... کنید. اما نگران هیچ چیز نباشید فقط کافیست با ما همراه باشید.

 

سرعت در حمل و نقل آموزش اسنپ رانندگان 

 

راهنمای اسنپ

 

امروزه افراد زیادی هستند که در زیر مجموعه شرکت حمل و نقل اسنپ برای خود شغلی مهیا کرده اند که به دور از دغدغه های خدمات مسافربری و داشتن امنیت خدمات کسب و کار را برای خود به وجود آورده اند. در این تاکسی اینترنتی فقط کافیست که شرایط و ضوابط یک راننده کاملا منظم و با اخلاق را مطابق با قوانین اسنپ داشته باشید.

برای آموزش اسنپ رانندگان ما را دنبال کنید تا یک شغل خوب و با دردسر کم برای خود مهیا کنید. همانطور که در عکس مشاهده می کنید برای آموزش اسنپ رانندگان در تب درباره ما روی دانلود اسنپ کلیک کنید. تا وارد صفحه بعدی شوید.

 

آموزش اسنپ رانندگان

 

بعد از کلیک شما بر روی دانلود اسنپ وارد صفحه ای مطابق عکس بالا می شوید. در این صفحه دو راه کاملا سریع  و آسان برای دانلود برنامه اسنپ رانندگان برای شما فراهم شده است. شما هم با کلیک بر روی کادر قرمز بالای صفحه می توانید برنامه اسنپ رانندگان را برای گوشی خود دانلود کنید هم با وارد کردن شماره موبایل خودتان در کادر مورد نظر در اصل بعد از وارد کردن شماره موبایلتان پیامکی حاوی دو لینک یکی برای گوشی های ایفون و یکی برای اندروید برای شما ارسال می شود. شما از طریق این لینک به راحتی می توانید اسنپ رانندگان را برای شروع شغل خود در تلفن همراهتان نصب کنید.

 

آموزش درخواست اسنپ برای سفری راحت

 

اپلیکیشن اندروید اسنپ

 

بعد از آموزش اسنپ رانندگان حالا وقت آن است که آموزش در خواست اسنپ برای دریافت تاکسی اینترنتی و ... را برای شما شرح دهیم. تا اینجا در مورد آموزش اسنپ مشکلی وجود نداشت در اصل اسنپ برای رفاه حال کاربران خود تلاش های زیادی کرده است.

در ابتدا می خواهیم در مورد آموزش درخواست اسنپ با شما صحبت کنیم. همان طور که در کادر های قرمز موجود در عکس مشاهده می کنید اسنپ چندین خدمات بسیار کاربردی را در یک اپلیکیشن جمع آوری کرده است. شما می توانید برای دریافت تاکسی اینترنتی یا موتور و حتی دریافت مرسوله هایتان روی یکی از سه گزینه بالا کلیک کنید و در سریع زمان ممکن تاکسی اینترنتی و مرسوله خود را بدون هیچ گونه آسیبی دریافت کنید. در اسنپ همچنین می توانید از نزدیک ترین سوپر مارکت ها و رستوران ها مواد غذایی و غذا سفارش دهید. از طرفی دیگر اسنپ برای کسانی که می خواهند سفر کنند هم آیتم هایی مانند پرواز و هتل در نظر گرفته است.

 

ارائه خدمات در هر مکان با نحوه استفاده از اپلیکیشن اسنپ

 

انتخاب مقصد اسنپ

 

آموزش اسنپ و ارائه خدمات در هر مکان با نحوه استفاده از اپلیکیشن اسنپ برای همه افراد راحت است. برای مثال با انتخاب گزینه اسنپ همانطور که در تیتر قبل گفته شد وارد چنین صفحه ای می شوید که از شما مبدا می خواهد. در اپلیکیشن اسنپ هم از طریق مکان می توانید مبدا خود را انتخاب کنید هم از طریق کلیک بر روی دایره سبز رنگ موجود در عکس.

 

مبدا و مقصد اسنپ

 

بعد از مشخص کردن مبدا خود از طریق روش هایی که گفته شد اسنپ از شما می خواهد مقصد خود را از طریق کلیک بر روی دایره سبز رنگ نیز مشخص کنید.

 

محاسبه قیمت اسنپ

 

در ادامه پس از انتخاب مبدا و مقصد اسنپ مبلغ مسیر مورد نظرتان را برای شما محاسبه می کند و نمایش می دهد. پس از انجام این مراحل اگر مرسوله دارید می توانید از گزینه اسنپ باکس یا اگر می خواهید با تاکسی خانم به مقصد مورد نظرتان بروید روی اسنپ بانوان کلیک کنید. علاوه بر این موارد می توانید از اسنپ به صرفه هم استفاده کنید. در اخر با داشتن کد تخفیف اسنپ می توانید در بخش کد تخفیف آن را وارد و پس از کسر هزینه ای روی گزینه درخواست اسنپ اکو کلیک کنید.

 

آموزش نصب اسنپ برای رفاه حال کاربران

 

محاسبه قیمت اسنپ

 

اکنون شاید از خود بپرسید آموزش نصب اسنپ به چه صورت است ؟ ما باز هم به شما می گوییم نگران هیچ چیز نباشید. همانطور که قبلا گفته شد در سایت اسنپ در تب درباره ما روی دانلود اسنپ کلیک کنید. پس از کلیک شما وارد صفحه ای مطابق عکس می شوید. برای دانلود برنامه اسنپ مسافران هم می توانید شماره موبایل خود را وارد کنید تا لینک نصب برای شما ارسال شود هم می توانید روی یکی از گزینه های پایین با توجه به اندروید یا ایفون بودن گوشی خود برای نصب کلیک کنید.

 

نحوه استفاده کد تخفیف اسنپ از طریق تخفیف هات

 

اسنپ مسافران

 

برای نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ ابتدا باید کد تخفیف اسنپ را از تخفیف هات دریافت کنید اما چگونه ؟

وارد سایت تخفیف هات شوید و عبارت اسنپ را در نوار سرچ وارد کنید همچنین می توانید با کلیک روی برند اسنپ نیز وارد صفحه کد های تخفیف شوید.

 

تخفیف اسنپ

 

پس از کلیک شما وارد صفحه ای همانند عکس می شوید که چندین کد تخفیف تاکسی تلفنی اسنپ با شرایط مختلف برای شما فراهم شده است. پس از بررسی های لازم و انتخاب کد تخفیف مورد نظرتان روی یکی از آیتم ها کلیک کنید.

 

کد تخفیف اسنپ

 

ما در اینجا برای آموزش اسنپ کد تخفیف 8 هزارتومانی تاکسی اینترنتی برای سفر اول را انتخاب کردیم. با  کلیک بر روی دکمه کپی این کد در کلیپبورد شما کپی می شود. در اخر با کلیک بر روی خرید کنید وارد اسنپ می شوید و همانطور که قبلا گفته شد پس از انتخاب مبدا و مقصد و در اخر انتخاب نوع سرویس کد تخفیف موجود را وارد کنید تا هزینه ای از مبلغ سفرتان کم شود و نهایت لذت را با تاکسی اینترنتی اسنپ تجربه کنید.

 

مطالب اخیر

برچسب :

جدیدترین کوپن ها و کدهای تخفیف

ارسال نظرات