لوگو تخفیف هات
بهترین سریال های عاشقانه ایرانی
زمان مطالعه : 13 دقیقه

بهترین سریال های عاشقانه ایرانی

سریال به برنامه ای ویدئویی گفته می شود که داستانی را روایت می کند و معمولا هر شب و یا هفته ای یک قسمت پخش می شود. سریال ها به گونه ای ساخته می شوند که مخاطب را کنجکاو کنند در قسمت بعدی قرار است چه اتفاقی بیفتد و به گونه ای مخاطب را تحریک به دنبال کردن سریال می کنند. اکثر سریال ها شامل فصل های مختلف هستند و حداقل در دو فصل ساخته می شوند. در این مقاله قصد داریم بهترین سریال های ایرانی را به شما معرفی کنیم و شما را به تماشای فیلم های پربیننده تاریخ ایران آشنا کنیم.

 

فهرست مطالب

1.فهرست بهترین سریال های عاشقانه ایرانی جدید:
2.سریال شهرزاد، بهترین سریال خانگی ایرانی:
3.سریال عاشقانه ، بهترین سریال عاشقانه ایرانی:
4.قهوه تلخ، قشنگترین سریال طنز ایرانی:
5.کرگدن از بهترین سریال های ایرانی عاشقانه :
6.سریال دل، یک سریال ایرانی جدید:
7.سریال مانکن یکی دیگر از بهترین سریال های ایرانی:
8.سریال ممنوعه، بهترین سریال خانگی ایرانی:
9.هم گناه، یکی از پر بیننده ترین سریال های ایرانی:
10.خواب زده، سریالی با ژانر وحشت و عاشقانه:
11. ملکه گدایان، سریالی معمایی و عامه پسند:
12.سریال سیاوش، از بهترین سریال های ایرانی جدید 1400:

بهترین سریال های ایرانی

 

فهرست بهترین سریال های عاشقانه ایرانی جدید:

 1. شهرزاد
 2. عاشقانه
 3. قهوه تلخ
 4. کرگدن
 5. دل
 6. مانکن
 7. ممنوعه
 8. هم گناه
 9. خواب زده
 10. هیولا
 11. نهنگ آبی
 12. سال های دور از خانه
 13. قلب یخی
 14. ساخت ایران
 15. شام ایرانی
 16. شاهگوش
 17. دندون طلا
 18. فضا نوردان
 19. ویلای من
 20. رالی ایرانی
 21. گنج مظفر
 22. عقاید یک آکتور سینما
 23. شوخی با ستارگان
 24. شوخی کردم
 25. مختار نامه
 26. دودکش
 27. پس از باران
 28. خواب و بیدار
 29. روزگار قریب
 30. پایتخت
 31. بچه مهندس
 32. مرد هزار چهره
 33. در چشم باد
 34. یوسف پیامبر (ع)
 35. مدار صفر درجه

 

سریال شهرزاد، بهترین سریال خانگی ایرانی:

سریال شهرزاد یکی از بهترین سریال های عاشقانه ایرانی جدید است که در سه فصل منتشر شده است. شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است و مخاطبان زیادی داشته است. فصل اول شهرزاد 28 قسمت، فصل دوم 15 قسمت و فصل سوم دارای 16 قسمت است که هر کدام از قسمت ها 50 دقیقه ای است. 

داستان: این سریال در مورد شهرزاد، دختری که دانشجوی پزشکی است و فرهاد که دانشجوی ادبیات است، می باشد. شهرزاد و فرهاد قرار است با یکدیگر ازدواج کنند اما مشکلاتی برای آن ها پیش می آید. پدر شهرزاد و پدر فرهاد برای شخصی بسیار با نفوذ به نام بزرگ آقا کار می کنند. بزرگ آقا دختر خود را به عقد پسر برادرش قباد در آورده است اما متوجه می شود که دخترش نمی تواند بچه دار شود. از این رو تصمیم می گیرد شهرزاد را به عقد قباد در آورد. در این میان فرهاد به نا حق و به جرم قتل زندانی می شود. بزرگ آقا تنها با این شرط که شهرزاد به عقد قباد در آید فرهاد را از زندان آزاد می کند.

ژانر سریال شهرزاد: درام، عاشقانه، تاریخی

سال پخش سریال شهرزاد: 1394-1397

کارگردان سریال شهرزاد: حسن فتحی

بازیگران سریال شهرزاد: ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، علی نصیریان، پریناز ایزدیار و ...

برای تماشای بهترین سریال عاشقانه ایرانی جدید با تلویزیون اینترنتی رایگان می توانید با استفاده از کد تخفیف فیلیمو به راحتی با هزینه کمتر اشتراک خریداری کنید.

شهرزاد

 

ویدیو بالا  شامل تیزر رسمی  سریال شهرزاد از فصل جدید شهرزاد + خلاصه ای از فصل اول به همراه سکانس ویژه ای از فصل دوم این سریال است.

 

سریال عاشقانه ، بهترین سریال عاشقانه ایرانی:

سریال ایرانی عاشقانه یکی دیگر از پر بیننده ترین سریال های عاشقانه ایرانی است که تا کنون تنها یک فصل از این سریال پخش شده است. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار فصل های بعدی این سریال در دسترس نیست. فصل اول این سریال دارای 17 قسمت 50 دقیقه ای است که از طریق شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. 

داستان: سریال عاشقانه داستان چند خانواده ای را که با یکدیگر دوست هستند روایت میکند. در بخشی از داستان سریال رضا به روابط پنهانی پدرش مشکوک می شود و به در خواست مادرش او را تعقیب می کند. رضا متوجه می شود پدرش با دختری به نام گیسو در ارتباط است و گیسو ادعا می کند که دختر نا مشروع حاج یونس است. از این رو رضا که خواهر دار شده است او را به شرکت خود می برد تا آن جا کار کند. در ادامه ی داستان سفر شمالی شکل می گیرد و همه ی افراد شرکت همراه با خانواده به شمال می روند. آن جا سگ پگاه همسر سهیل گم می شود و پگاه و سهیل دچار مشکلاتی می شوند و رابطه ای بین گیسو و سهیل ایجاد می شود.

ژانر سریال عاشقانه: درام، عاشقانه

سال پخش سریال عاشقانه: 1395-1396

کارگردان سریال عاشقانه: حسن فتحی

بازیگران سریال عاشقانه: محمدرضا گلزار، ساره بیات، مهناز افشار، حسین یاری، پانته¬آ بهرام، هومن سیدی، بهاره کیان افشار، سارا رسول زاده، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، مسعود رایگان و ...

عاشقانه

قهوه تلخ، قشنگترین سریال طنز ایرانی:

قهوه تلخ تقریبا اولین سریال های ایرانی عاشقانه است که از طریق شبکه نمایش خانگی به صورت هفته ای منتشر شد. این سریال که قشنگترین سریال طنز ایرانی است دارای 102 قسمت می باشد که هر کدام از قسمت ها حدود 40 دقیقه می باشد. قهوه تلخ یکی از پربیننده ترین سریال تاریخ ایران نیز شناخته می شود.

داستان: در این سریال فردی به نام نیما زند کریمی استاد تاریخ است و با دختری آشنا می شود که درباره ی دوره ای از تاریخ در حال تحقیق است که در هیچ کتابی در موردش اطلاعاتی نیست. نیما معتقد است که همچین دوره ای در تاریخ وجود ندارد و برای اینکه حرف خود را اثبات نماید با دختر جوان همراه می شود و متوجه می شود که حق با دختر جوان است. او متوجه دوره ای پادشاهی در تهران می شود که هیچ آثاری در کتاب ها از آن وجود ندارد. نیما برای تحقیقات وارد یک کاخ می شود و در آن جا قهوه ی تلخی را می نوشد و بعد از آن از حال می رود. نیما زمانی که چشم های خود را باز می کند. خود را در حالی می بیند که در همان دوره ی تاریخی نا آشنا است. نیما در کاخ با درباریانی برخورد می کند که بسیار نادان هستند و اتفاق های خنده دار را رخ می دهند.

ژانر سریال قهوه تلخ: طنز تاریخی

سال پخش سریال قهوه تلخ: 1389

کارگردان سریال قهوه تلخ: مهران مدیری

بازیگران سریال قهوه تلخ: مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، رضا فیض نوری، غلامرضا نیکخواه، برزو ارجمند، الیکا عبدالرزاقی، سحر جعفری جوزانی، هادی کاظمی، آرام جعفری، بیژن بنفشه خواه، ساعد هدایتی، سعید پیردوست، سام نوری، سحر زکریا و ...

برای خرید اشتراک فیلم به هزینه کمتر می توانید از کد تخفیف های موجود در تخفیف هات استفاده کنید.

کرگدن

 

کرگدن از بهترین سریال های ایرانی عاشقانه :

اگر بخواهیم بهترین سریال های ایرانی را نام ببریم قطعا کرگدن که سریال ایرانی جدید است یکی از بهترین هاست. کرگدن تا کنون تنها در یک فصل منتشر شده است و شامل 26 قسمت می باشد. مدت زمان هر قسمت از سریال کرگدن حدودا 50 دقیقه است. 

داستان: این سریال درباره ی 5 جوانی است که با توجه به مهارت های خود در چالش آدرنالین وارد شده اند و از این طریق رفاقت بین آنها آغاز می شود. این چالش از طرف یک مافیای بسیار پر قدرت طراحی شده است و ماجراهای غیر قابل پیش بینی در آن اتفاق می افتد. موتور سواری، پارکور، آفرود و ... از فعالیت هایی است که هر کدام از 5 نفر در آن مهارت دارند.

ژانر سریال کرگدن: اکشن، اجتماعی

سال پخش سریال کرگدن: 1398

کارگردان سریال کرگدن: کیارش اسدی زاده

بازیگران سریال کرگدن: مصطفی زمانی، سارا بهرامی، هدی زین العابدین، پوریا رحیمی سام، بانیپال شومون، پانته¬آ پناهی ها، مهدی کوشکی، ستاره پسیانی و ...

سریال دل، یک سریال ایرانی جدید:

سریال دل یکی از بهترین سریال های ایرانی 98 است و از بهترین سریال خانگی ایرانی معرفی می شود. این سریال ایرانی جدید تا کنون در دو فصل منتشر شده است و هر کدام از فصل ها دارای 40 قسمت می باشد. هر قسمت از سریال دل حدودا 50 دقیقه است. 

داستان: در این سریال آرش و رستا که یکدیگر را عاشقانه دوست دارند پس از فراز و نشیب و های فراوانی که می گذرانند بالاخره به روز عروسی خود می رسند. در روز عروسی خواستگار قبلی رستا و رقیب عشقی آرش پیدا می شود و ماجرا های غیر منتظره ای پیش می آید. 

ژانر سریال دل: عاشقانه

سال پخش سریال دل: 1398

کارگردان سریال دل: منوچهر هادی

بازیگران سریال دل: حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهراوه شریفی نیا، کوروش تهامی و ...

سریال دل

سریال مانکن یکی دیگر از بهترین سریال های ایرانی :

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین سریال های ایرانی 98 را معرفی کنیم قطعا سریال مانکن در این لیست قرار می گیرد. این سریال در یک فصل، شامل 26 قسمت منتشر شده است که هر یک از قسمت ها حدودا 50 دقیقه ای می باشد. 

داستان: مانکن که یکی از بهترین سریال های ایرانی 98 است داستان زندگی کاوه و همتا را نمایش می دهد که رابطه ای عاشقانه را آغاز کرده اند. مشکلات اجتماعی و اقتصادی باعث می شود تا مشکلاتی برای این دو نفر ایجاد شود. کاوه مجبور می شود به دلیل بدهی پدرش با دختر عموی پدرش ازدواج کند تا او بدهی پدرش را صاف کند. همتا نیز خانواده ای درست و حسابی ندارد و توسط نا پدری اش وارد رخدادی می شود و با یک باند خلافکار آشنا می شود. همتا چون جا و مکانی ندارد مجبور می شود که چند سال با آن ها بماند. بعد از گذشت مدتی همتا و کاوه دوباره یکدیگر را می بینند و وارد رابطه می شوند اما اتفاقات زیادی برای آن ها رخ می دهد.

ژانر سریال مانکن: طنز تاریخی

سال پخش سریال مانکن: 1398

کارگردان سریال مانکن: حسین سهیلی زاده

بازیگران سریال مانکن: محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین، لیندا کیانی، حسین پاکدل، الهام پاوه نژاد، شبنم قلی خانی، نفیسه روشن و ... 

مانکن

 

سریال ممنوعه، بهترین سریال خانگی ایرانی:

سریال ممنوعه سریال خانگی ایرانی دیگر است که در دو فصل منتشر شده است. هر فصل این سریال شامل 13 قسمت می باشد و از بهترین سریال های ایرانی قلمداد می شود. 

داستان: داستان این سریال در مورد فردی پولدار به نام اویس است که پسری به نام سامی دارد. اویس تجنگی پدر سامی فردی نزول خوار و کلاه بردار است که بسیار سرمایه دار می باشد. تجنگی شریکی به نام مشایخ دارد که دخترش همسر سابق سامی است. سامی و دختر مشایخ از هم جدا می شوند و سامی عاشق دختر دیگری می شود. تجنگی از آن جایی که به پول مشایخ نیاز دارد تا پروژه اش را تمام کند در تلاش است که سامی را به زندگی قبلی برگرداند و مشکلات زیادی را برای برکه یعنی دختری که سامی عاشقش شده است درست می کند.

ژانر سریال ممنوعه: درام، اجتماعی، عاشقانه

سال پخش سریال ممنوعه: 1397

کارگردان سریال ممنوعه: امیر پور کیان

بازیگران سریال ممنوعه: میلاد کی مرام، نیکی کریمی، هادی حجازی فر، امیرحسین آرمان، امیر جعفری، لیلا زارع، الهه حصاری، بهاره افشاری، خاطره اسدی و ...

برای خرید اشتراک ارزان تر فیلیمو، نماوا و… برای تماشای سریال هم گناه می توانید از کد تخفیف های ویژه در سایت تخفیف هات استفاده کنید.

 

 

هم گناه، یکی از پر بیننده ترین سریال های ایرانی:

هم گناه یک سریال ایرانی جدید است و در حال حاضر فصل اول سریال به طور کامل منتشر شده است و قسمت هایی از فصل دوم نیز انتشار یافته است. هر کدام از قسمت های سریال هم گناه حدودا 50 دقیقه ای هستند.

داستان: این سریال در مورد خانواده ای قدیمی به نام صبوری در تهران است که در کار پرورش گل های تزئینی و در کل گل و گیاه هستند. این خانواده از سه برادر و یک خواهر تشکیل شده اند. همه ی افراد خانواده در یک شرکت کار می کنند به جز پدر دوم خانواده که افسر پلیس آگاهی است. پس دوم خانواده فریبرز نام دارد و در جوانی تصمیم می گیرد که افسر پلیس شود، و برای گذراندن دوره ی آموزشی به شهرستان می رود.

ژانر سریال هم گناه: خانوادگی اجتماعی

سال پخش سریال هم گناه: 1398-1399

کارگردان سریال هم گناه: مصطفی کیایی

بازیگران سریال هم گناه: پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، مهدی پاکدل، پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان و ...

هم گناه

 

خواب زده، سریالی با ژانر وحشت و عاشقانه:

خواب زده یکی از سریال های متفاوت ایرانی است که در دو فصل منتشر شده است. این سریال از بهمن سال 98 منتشر شده است و طرفداران خاص خود را دار است. 

داستان: سریال خواب زده در مورد شیطانی است که قصد دارد مانع از کارهای خیر یک زن شود و همین امر باعث شکل گیری داستان های مختلف شده است. بخش دیگری از داستان مربوط به دختری به نام رها است که در میان خواب و بیداری و توهم سرگردان است و خواب های عجیب و غریبی می بیند. رها در بچگی خود را نابینا کرده است و به همین دلیل دو سال را در کانون اصلاح و تربیت کودکان گذرانده است.

ژانر سریال خواب زده: وحشت، عاشقانه

سال پخش سریال خواب زده: 1398

کارگردان سریال خواب زده: سیروس مقدم

بازیگران سریال خواب زده: لادن مستوفی، سیما بابایی، امیرعلی دانایی، مهدی سلطانی، علیرضا شجاع نوری، پریوش نظریه، ایرج نوذری و ...

 

خواب زده

 

ویدیو بالا شامل تیزر اولیه سریال نمایش خانگی " خواب زده " به کارگردانی سیروس مقدم است که به صورت رسمی منتشر شده است. در این تیزر خلاصه ای کوتاه از این سریال نمایش داده می شود.

 

 ملکه گدایان، سریالی معمایی و عامه پسند:

این سریال به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده ساخته شده و از بهترین سریال های ایرانی جدید است. این کارگردان بعد ساخت سریال موفق و محبوب مانکن، سریال ملکه گدایان را ساخت. از جمله جذابیت های سریال ایده نمایش یک مافیا زیر زمینی برای به کاربردن بچه های کار است که از دغدغه ها و واقعیت های امروز جامعه است. 

داستان: این سریال با شخصیت اصلی داستان به نام البرز آغاز می شود که قصد دارد به ایران وارد شود. اما بنا به دلایلی مجبور به ورود غیر قانونی می شود. در این مسیر با چالش های زیادی روبه رو می شود که در همین روند شخصیت های جدیدی به سریال اضافه می شوند.

ژانر سریال: ملودرام، معمایی

سال پخش: 1399-1400

کارگردان: حسین سهیلی زاده

بازیگران: باران کوثری، رویا نونهالی، پانته‌آ بهرام، آرمان درویش، محمدرضا غفاری، رضا بهبودی، الهام کردا، فرزاد فرزین و…

با مراجعه به تخفیف هات جدید ترین کد تخفیف های تماشای آنلاین فیلم های جنگی مانند کد تخفیف نماوا و… را دریافت کنید.

ملکه گدایان

 

سریال سیاوش، از بهترین سریال های ایرانی جدید 1400:

این سریال یک سریال قوی است که مشکلات اجتماعی و معضلات جامعه، تفاوت های فرهنگی نسل امروزی با نسل قدیم و… را به تصویر می کشد. 

داستان: داستان سریال درباره قهرمانی ورزشی است که نامزد او از بیماری رنج می برد. خط داستانی سریال ساده است اما با بازی خوب و قوی بازیگران این سریال، به خوبی می تواند عمق درد و ناراحتی را به مخاطبان آن منتقل کند.

ژانر سریال: درام، اجتماعی

سال پخش: 1399

کارگردان: سروش محمدزاده

بازیگران: میلاد کی‌مرام، رضا کیانیان، مجید صالحی، ترلان پروانه، علیرضا جعفری و…

 

مطالب اخیر

برچسب :
طلایی
کارنامه
جدیدترین کوپن ها و کدهای تخفیف
ارسال نظرات