لوگو تخفیف هات
صفر تا صد درباره نحوه خرید از  اسنپ دارو + کد تخفیف رایگان
زمان مطالعه : 6 دقیقه

صفر تا صد درباره نحوه خرید از اسنپ دارو + کد تخفیف رایگان

با پیشرفت اینترنت و وارد شدن آن به زندگی روزمره افراد مختلف، سبک زندگی اکثر مردم شکل جدیدی پیدا کرده است. در این زندگی مدرن و آمیخته با تکنولوژی بیشتر کار های روزمره با اینترنت انجام میشود. خرید هم از کار هایی است که آنلاین انجام دادنش بسیار آسان تر از روش های سنتی است. خرید محصولات متنوعی اینترنتی امکان پذیر است. به تازگی دارو ها را هم میتوانید آنلاین بخرید. اسنپ یک سوپر اپلیکیشن است که خرید های مختلف را آسان کرده است. البته باید بدانید که اسنپ یک فروشگاه نیست. بلکه این پلتفرم امکان خرید آنلاین را از فروشگاه های حضوری و فیزیکی اطراف شما فراهم میکند. 
یکی از سرویس های اسنپ، اسنپ دارو و خرید از داروخانه ها است. در ادامه با روش خرید از اسنپ دارو با کد تخفیف اسنپ دارو آشنا می شوید.

 

فهرست مطالب

1.نحوه خرید از اسنپ دارو
2.راهنمای خرید از اسنپ دارو
3.آموزش خرید از اسنپ دارو
4.آموزش استفاده از اسنپ دارو
5.راهنمای سفارش از اسنپ دارو
6.آموزش نصب اسنپ دارو
7.نحوه استفاده کد تخفیف اسنپ دارو
 

اسنپ دارو


 

نحوه خرید از اسنپ دارو

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که در زمان بیماری بی حال باشید و توان کافی برای بیرون رفتن از خانه را نداشته باشید. در این زمان علی رغم بی حالی نیاز دارید به پزشک مراجعه کنید، دارو هایتان را تهیه کنید و حتی ممکن است نیاز داشته باشید به آزمایشگاه بروید. اسنپ با سرویس های مختلف خود امکان آن را فراهم کرده است که از خانه با پزشک به صورت اینترنتی در تماس باشید، دارو هایتان را تهیه کنید و در منزل آزمایش دهید. این سرویس ها خصوصا در زمان شیوع کرونا بسیار کارآمد بوده و جلوی گسترش بیماری را میگیرند. برای دسترسی به این امکانات باید با اسنپ دکتر و اسنپ دارو آشنا شوید. 
اگر میخواهید دارو تهیه کنید هم میتوانید از قسمت پزشک و مشاوره یا داروخانه در سوپر اپلیکیشن اقدام کنید، هم میتوانید در اسنپ دکتر تهیه نسخه دارو را انتخاب کنید.
 

سفارش رایگان دارو
خرید آنلاین دارو

راهنمای خرید از اسنپ دارو

اگر میخواهید وارد سوپر اپلیکیشن اسنپ شوید و دسترسی به سرویس های مختلف از جمله اسنپ دارو داشته باشید، در قدم اول باید وارد حساب کاربریتان شوید. برای ورود به حساب کاربری کافی است شماره تلفن همراه و کد تایید ارسالی را وارد کنید. بعد از آن با کلیک بر روی علامت خانه در بالای صفحه به منوی اصلی ارجاع داده می شوید. در این صفحه می توانید سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر خرید دیگری هم داشته باشید، مثل سفارش غذا یا خرید های سوپر مارکتی و ... با کمک اسنپ میتوانید انجام دهید. اما در این جا همانطور که گفتیم داروخانه یا پزشک و مشاوره مناسب ما است. با کلیک کردن وارد صفحه جدیدی خواهید شد. 
اگر اسنپ دکتر را انتخاب کرده باشید، باید تهیه نسخه دارو را هم کلیک کنید تا به مرحله اسنپ دارو برسید. برای تهیه دارو به صورت آنلاین می توانید از کد تخفیف داروکده و… نیز استفاده کنید.
 

خرید از اسنپ دارو

 

خرید از اسنپ دکتر

آموزش خرید از اسنپ دارو

اسنپ به شما روش های مختلفی را برای ارائه نسخه و سفارش داروی مدنظرتان پیشنهاد می کند. اگر نسخه دارید و نسخه را از پزشک اسنپ دکتر با کد تخفیف اسنپ دکتر گرفته اید، سفارش با نسخه اسنپ دکتر، اگر به پزشک دیگری مراجعه کرده اید و نسخه دارید، گزینه عکس نسخه و اگر اسم و عکس دارو را دارید و نسخه ندارید، سفارش با نام یا عکس محصول را انتخاب کنید. 
در روش اول زمانی که پزشک اسنپ دکتر برای شما نسخه ای پیچیده باشد، این نسخه در حساب کاربری شما وجود دارد و در پنجره ی جدیدی که باز می شود، کافی است آن را انتخاب کنید. برای دیگر نسخه ها از دو روش می توانید استفاده کنید. ورژن الکترونیک نسخه مربوط به بیمه تامین اجتماعی یا بارگذاری عکس نسخه. اگر تا به حال نسخه الکترونیک نداشته اید، باید بدانید کافی است کد ملی و نام پزشکتان را وارد کنید تا نسختان در اسنپ دارو ثبت شود. اگر هم نسخه ندارید، با وارد کردن نام محصول، تعداد، دوز و اطلاعات تکمیلی می توانید سفارشتان را ثبت کنید.
 

ارسال رایگان دارو
سفارش از اسنپ دارو

 

آموزش استفاده از اسنپ دارو

در مرحله بعدی فرقی ندارد از کدام یک از روش ها استفاده کرده باشید، باید آدرستان را مشخص کنید. بعد از اینکه آدرس را روی نقشه مشخص کردید، تایید آدرس و ادامه را کلیک کنید. حالا باید جزئیات آدرس را مشخص کنید. سپس آدرس را ثبت کنید. بعد از آن فرمتان اگر نقصی داشته باشد، باید آن را تکمیل کنید و ثبت سفارش را کلیک کنید. حالا وارد مرحله جدیدی از خرید دارو می شوید. در این مرحله باید منتظر باشید تا داروخانه ای نزدیک به شما تاییدتان کند و بپذیرد دارو های شما را تامین کند. 
 

تخفیف اسنپ دارو

 

تخفیف از اسنپ دارو
کوپن تخفیفی دارو

راهنمای سفارش از اسنپ دارو

بعد از انتظار و دریافت پیامک مبنی بر اینکه سفارش شما تایید شده است، زمان پرداخت می رسد. شما 30 دقیقه فرصت دارید تا پرداخت را انجام دهید. هزینه دارو ها و سفارشتان در پیامکی که ارسال می شود به شما اطلاع داده می شود. زمانی که پرداختتان را انجام دهید، سفارشتان وارد مرحله آماده سازی شده و در نهایت به پیک تحویل داده می شود. حالا شما کافی است منتظر باشید تا پیک دارو هایتان را تحویلتان دهد. 
یکی از نکاتی که لازم است بدانید این است که اسنپ دارو برای زمان های اضطراری طراحی نشده است و ممکن است حتی تا سه ساعت زمان نیاز باشد تا دارو هایتان به دستتان برسد. پس برای موارد اورژانسی این سرویس را انتخاب نکنید.

آموزش نصب اسنپ دارو

همانطور که گفتیم برای استفاده از سرویس اسنپ دارو باید از طریق اپلیکیشن های اسنپ دکتر یا سوپر اپلیکیشن اقدام کنید. برای نصب این برنامه ها ابتدا باید آن ها را دانلود کنید. برای این کار می توانید از بازار های اپلیکیشنی مثل کافه بازار و گوگل پلی و آی اپز استفاده کنید. همچنین اگر دسترسی به این موارد ندارید، امکان استفاده از وب اپلیکیشن ها هم وجود دارد. نکته خاصی در ارتباط نصب اپلیکیشن بعد از دانلود آن وجود ندارد. فقط پیشنهاد می شود، امکان دسترسی به مکان یابی را به اسنپ بدهید تا آسان تر در نقشه مکانتان را پیدا کنید.
 

ارسال رایگان از اسنپ دارو

نحوه استفاده کد تخفیف اسنپ دارو

برای استفاده از کد تخفیف و ارزان تر تهیه کردن نسخه تان، کافی است به تخفیف هات مراجعه کنید. در تخفیف هات بهترین کد تخفیف را برای خودتان انتخا کنید. آن را کپی کرده و به اپلیکیشن اسنپ دارو بروید. مراحل خرید دارو را تا قبل از پرداخت پیش بروید. زمانی که صورت حساب برایتان ارسال شد، در قسمت مخصوص کد تخفیف را وارد و اعمال کنید. بعد از اعمال کردن آن مبلغی از صورتحسابتان کسر می شود و می توانید ارزان تر از قبل پرداختتان را انجام دهید.


مطالب اخیر

برچسب :
طلایی
کارنامه
جدیدترین کوپن ها و کدهای تخفیف
ارسال نظرات