لوگو تخفیف هات

صفر تا صد درباره نحوه خرید از کارنامه + کد تخفیف رایگان
زمان مطالعه : 6 دقیقه

صفر تا صد درباره نحوه خرید از کارنامه + کد تخفیف رایگان

خودرو ها در دسته ای از کالا ها قرار می گیرند که خرید دست دوم و کارکرده آن ها بسیار مرسوم است. اما یکی از چالش هایی که همیشه افراد برای خرید یک کالای دست دوم، از جمله خودرو، با آن دست و پنجه نرم می کنند، سلامت و وضعیت کالا فنی کالا است. شما چه بخواهید خودرو ی خودتان را بفروشید و چه بخواهید یک خودرو کارکرده بخرید، نیاز به نظر کارشناسی دارید که ارزش واقعی خودرو را مشخص کند. اینکه این کارشناس را چطور و کجا پیدا کنید، دغدغه های شما را افزایش خواهد داد. 
تیم کارنامه این کار را برای شما آسان کرده است. اینکه نحوه کار کارنامه چطور است و شما چطور می توانید از خدمات آن ها با کد تخفیف استفاده کنید را در ادامه برایتان آورده ایم.

 

فهرست مطالب

1.نحوه خرید از کارنامه

2.راهنمای خرید از کارنامه

3.آموزش خرید از کارنامه

4.آموزش استفاده از کارنامه

5.راهنمای سفارش از کارنامه

6. آموزش نصب کارنامه

7.نحوه استفاده کد تخفیف کارنامه

 درباره نحوه خرید از کارنامه

نحوه خرید از کارنامه

کارنامه امکانات متنوعی ارائه می دهد. عمده این خدمات در رابطه با خرید و فروش خودرو است. شما به کمک این مجموعه می توانید خودرویی را بخرید که ضمانت شده است. این تضمین را کارنامه به شما می دهد. اگر شما بخواهید خودرو خودتان را از میان آگهی های کارنامه بخرید، شرایط مشاوره رایگان برایتان فراهم می شود. بعد از دریافت مشاوره هم می توانید خودرو را حضوری مشاهده و کارشناسی کنید، هم از نظر فنی و هم از نظر بدنه. در نهایت هم با خیال راحت خریدتان را انجام بدهید. اگر می خواهید بدانید چه خودرو هایی در آگهی های کارنامه موجود هستند، به وب سایت این مجموعه بروید و بعد وارد بخش خرید خودرو با ضمانت کارنامه شوید.
 

نحوه خرید از کارنامه

 

راهنمای خرید از کارنامه

اگر قصد خرید یا حتی  فروش خودرو دارید، باید بدانید که حدود قیمت های خودرو مشابه با مشخصات مد نظر شما در بازار چقدر است. برای این کار هم می توانید از کارنامه کمک بگیرید. در بخش قیمت خودرو هم می توانید قیمت خودرو صفر را مشاهده کنید و هم می توانید با وارد کردن اطلاعات خودرو مثل مدل، رنگ، وضعیت بدنه و کارکرد قیمت حدودی آن را بدست آورید. این قسمت به شما کمک می کند تا خودرویی با قیمت منصفانه بخرید. اگر هم نمی دانید اصلا چه خودرویی مناسب شما است و هر مدل چه امکاناتی دارد، می توانید از بخش نقد و بررسی خودرو راهنمایی بگیرید.

راهنمای خرید از کارنامه

 

خرید از کارنامه

آموزش خرید از کارنامه

اگر به دنبال خودرو برای خرید می گردید و می خواهید برای خرید از سایت کارنامه کمک بگیرید، ابتدا باید وارد سایت و بخش خرید شوید. در قدم بعد به کمک جست و جو یا فیلتر هایی که در سمت راست صفحه وجود دارند، لیست نتایج را محدود کنید. بعد از انجام این کار در لیستی که به شما نمایش داده می شود به دنبال گزینه مناسب خودتان بگردید. در این لیست از هر خودرو یک عکس، اطلاعات کلی فنی و بدنه و قیمت آن نمایش داده می شود. هر موردی که نظرتان را جلب کرد می توانید انتخاب کنید و با کلیک کردن بر روی آن وارد صفحه ی خودرو شوید. 

آموزش خرید از کارنامه

آموزش استفاده از کارنامه

بعد از اینکه در لیست خودروی مدنظرتان را انتخاب کردید، وارد صفحه ی خودرو می شوید. در این صفحه ی جدید، اطلاعات دقیق تر، توضیحات تکمیلی و عکس های بیشتری از خودرو را مشاهده خواهید کرد. اگر در این مرحله خودرو نظرتان را جلب کرد، می توانید در پایین صفحه مشخصات تماس و نام کارشناس فروش را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید با شماره درج شده برای گرفتن اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان تماس بگیرید. بعد از آن هم مرحله ای می رسد که در آن خودرو تحت کارشناسی های لازم قرار می گیرد. در نهایت هم می توانید خودرو را بدون مشکل بخرید. شما می توانید ماشین های دسته دوم را از اپلیکیشن دیوار با استفاده کد تخفیف دیوار نیز خریداری کنید.

 

راهنمای سفارش از کارنامه

اگر بخواهید کارنامه به بازدید خودرو شما بیاید و کارشناسی لازم را انجام دهد در ابتدا باید آگهی منتشر کنید. آگهی را می توانید در کارنامه یا دیوار منتشر کنید. بعد از آن امکان ثبت درخواست کارشناسی وجود دارد. شما در زمان ثبت درخواستتان باید زمان و مکان دقیقی برای کارشناسی مشخص کنید. برای اینکه کارشناسی خودرویتان انجام شود، باید هزینه ای پرداخت کنید. نیمی از این هزینه را زمان ثبت درخواست پرداخت می کنید. مابقی را هم پس از اینکه کارشناس مراجعه کرد و کارشناسی انجام شد پرداخت می کنید. بعد از تکمیل شدن پرداختی ها، گزارش کارشناسی خودرو بر روی پنل کاربری شما در کارنامه قرار می گیرد. زمانی که خواستید خودروی خود را به فروش برسانید، می توانید در کنار آگهی موجود در کارنامه نتیجه کارشناسی را هم منتشر کنید. البته شما مختار هستید که این گزارش را منتشر نکنید.

آموزش نصب کارنامه

ورود و ساخت حساب کاربری در کارنامه بسیار آسان است. وارد صفحه ی اول وب شوید. بالای صفحه سمت چپ را نگاه کنید. ورود و ثبت نام را مشاهده خواهید کرد. آن را کلیک کنید. در اینجا پنجره ی جدیدی برایتان باز می شود. حالا باید شماره تلفنتان و سپس کد تایید را وارد کنید. حالا شما وارد حساب کاربریتان شده اید و می توانید از امکانات متنوع کارنامه استفاده کنید. با ورود به حساب کاربری می توانید آگهی فروش ثبت کنید یا درخواست کارشناسی خودرو بدهید. البته لازم است بدانید که فعلا شهر های محدودی مثل: تهران، کرج، مشهد و اصفهان تحت پوشش کارنامه هستند.

آموزش نصب کارنامه

نحوه استفاده کد تخفیف کارنامه

یکی از راه های ارزان تر استفاده کردن از خدمات مختلف این است که برای دریافت خدمات، از کد تخفیف استفاده کنید. در کارنامه هم اگر بخواهید از خدماتی که نیاز به پرداخت هزینه دارند استفاده کنید، زمانی که کد تخفیف داشته باشید، هزینه پرداختیتان کاهش میابد. کارنامه در زمان های مختلف کد تخفیف ارائه می دهد. شما در هر زمان می توانید از کد تخفیف های موجود با خبر شوید. راه با خبر شدن از تخفیف ها هم این است که به  تخفیف هات سر بزنید. تخفیف هات مرجع ارائه تخفیف های مختلف است.
برای استفاده از کد تخفیف کارنامه، ابتدا به تخفیف هات بروید و به دنبال این برند بگردید. سپس در نتایج بهترین گزینه و گزینه مناسب خودتان را انتخاب کنید و آن را کپی کنید. سپس به وب سایت کارنامه بروید و مراحل دریافت خدمات را مثل قبل طی کنید. تا قبل از پرداخت قدم به قدم پیش بروید. قبل از پرداخت کادری مخصوص وارد  کردن کد تخفیف کارنامه مشاهده خواهید کرد. کد را وارد و اعمال کنید. حالا مبلغ فاکتورتان کاهش می یابد و می توانید پرداخت را ارزان تر از قبل انجام دهید.
 

مطالب اخیر

برچسب :
طلایی
جدیدترین کوپن ها و کدهای تخفیف
ارسال نظرات