لوگو تخفیفهات
صفر تا صد درباره آموزش ایرانسل من
زمان مطالعه : 8 دقیقه

صفر تا صد درباره آموزش ایرانسل من

امروزه داشتن تلفن همراه برای هرکس یک ضرورت بسیار مهم می باشد. استفاده از تلفن برای مکالمه یا استفاده از اینترنت باید توسط یک اپراتور مدیریت شود. امروزه اپراتور های زیادی در حوزه ارائه خدمات اینترنتی و ... مانند ایرانسل فعالیت می کنند. کد های رایگان ایرانسل به عنوان ارائه دهنده سریع ترین و گسترده ترین شبکه اینترنت کشور رفاه و آسایش را برای کاربران خود در سراسر کشور فراهم کرده است. در اصل شبکه اینترنت ایرانسل در 29 مهرماه سال 85 به صورت کاملا رسمی در شهر های تهران، مشهد و تبریز افتتاح شد. 

اپراتور ایرانسل با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان با تجربه ایرانی و خارجی توانست شبکه اینترنتی خود را در مدت زمانی کوتاه و با سرعتی چشمگیر در سراسر کشور ارائه دهد. همچنین در 14 مرداد سال 93 ایرانسل مجوز ازمایشی ارائه اینترنت نسل سوم و چهارم را کسب کرد و در اخر در 4 شهریور 93 اینترنت نسل سوم را به طور کامل و رسمی رونمایی کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا آموزش ایرانسل من و دیگر خدمات ایرانسل را برای شما شرح دهیم.

 

فهرست مطالب 

1. آموزش ایرانسل من

2. طریقه شارژ ایرانسل

3. آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل

4. نحوه خرید اینترنت ایرانسل

5. آموزش انتقال شارژ ایرانسل

6. آموزش نصب ایرانسل

8.ویژگی های اپلیکیشن ایرانسل من

9. آموزش کد دستوری ایرانسل

 

آموزش ایرانسل من

 

ایرانسل

 

همان طور که در ابتدا گفته شد ایرانسل دومین اپراتور بزرگ کشور عزیزمان ایران محسوب می شود. ایرانسل برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری سیم کارت های خود و رفاه هرچه بیشتر آنان اپلیکیشنی به نام ایرانسل من طراحی کرده که پس از آموزش ایرانسل من می توانید تمامی کارهایی که برای آن ها وقت زیادی در دفاتر پیشخوان و کافی نت ها هدر میدادید را به صورت غیر حضوری و در عرض چند دقیقه انجام دهید.

اپلیکیشن ایرانسل من که در سایت اصلی این اپراتور نسخه های دانلودی ایفون و اندروید آن نیز موجود است امکانات زیادی از جمله خرید بسته های اینترنت و مکالمه، خرید انواع مودم های ثابت و همراه، امکان هدیه دادن بسته اینترنت، خرید شارژ و شارژ شگفت انگیز از درگاه های بانکی، پرداخت قبض، ساخت و خرید بسته های چندکاربره، پرداخت امن و اسان از طریق کیف پول آپ و ... را در اختیار کاربران خود قرار داده که با آموزش ایرانسل من به راحتی می توانید امور خود را در هر مکان و هر زمان انجام دهید.

 

ایرانسل من

 

برای آموزش ایرانسل من کافیست وارد سایت اصلی ایرانسل شوید. برای آموزش ایرانسل من همان طور که در عکس مشاهده می کنید از بین تب های موجود در سایت روی تب خدمات و سرگرمی و سپس روی ایرانسل من کلیک کنید. پس از انجام این مراحل شما وارد صفحه ای می شوید و در این صفحه تمامی خدماتی که ایرانسل من به شما ارائه می دهد نوشته شده است.

 

طریقه شارژ کردن از ایرانسل من

 

آموزش ایرانسل من

 

برای طریقه شارژ ایرانسل کافیست در صفحه اصلی از بین تب های موجود روی تب خرید و سپس روی روش های شارژ کلیک کنید. پس از کلیک شما بر روی روش های شارژ وارد صفحه ای می شوید که طریقه شارژ ایرانسل برای شما نوشته شده است. 

طریقه شارژ ایرانسل به چند صورت امکان پذیر است. اولین و راحت ترین راه شارژ خط خود یا دوستانتان استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من می باشد که در ابتدا آموزش ایرانسل من برای شما گفته شد. راه های دیگر شارژ ایرانسل هم از طریق کد های دستوری و کد های ایرانسل توسط تلفن همراه و هم از طریق خرید آنلاین توسط خود سایت می باشد که راحت ترین آن را در ابتدا به شما گفتیم.

 

آموزش خرید بسته اینترنت از ایرانسل من

 

کد دستوری ایرانسل

 

در اینجا میخواهیم در چند دقیقه آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل برای لذت بردن از تماشای فیلم مورد علاقه تان یا انجام امور دانشگاهی و ... را به شما بدهیم. شما مشترکین عزیز در هر زمان می توانید هر یک از بسته های اینترنتی مانند بسته همراه، بسته ثابت و بسته چندکاربره را برای خود و دوستانتان هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن ایرانسل خریداری کنید.

در حقیقت با انتخاب هر یک از گزینه های بسته اینترنتی مانند بسته چندکاربره می توانید با توجه به اندازه مصرفی خودتان بهترین و مناسب ترین اینترنت مورد علاقه خود را طراحی و سپس خریداری کنید. شما با خرید بسته اینترنتی از اپراتور ایرانسل در هزینه های خود می توانید صرفه جویی کنید چرا که تمامی بسته های اینترنت ایرانسل از قیمت های فوق العاده ای برخوردار هستند. گاها اینترنت رایگان نیز می توانید از ایرانسل دریافت نمایید.

برای آموزش خرید بسته اینترنت ایرانسل هم از طریق تب های موجود در سایت و هم از طریق کلیک بر روی مشاهده بر روی هر کدام از ایتم های موجود در پایین صفحه اصلی اقدام کنید. برای مثال با کلیک بر روی بسته ثابت وارد صفحه ای می شوید که صدها بسته اینترنتی در حجم ها و زمان های مختلف همراه با قیمت های مناسب برای شما فراهم شده است.

 

نحوه خرید اینترنت از ایرانسل من

 

کدهای دستوری ایرانسل

 

پس از آموزش ایرانسل من و بسته های اینترنتی نوبت به نحوه خرید اینترنت ایرانسل می رسد. همان طور که گفته شد بسته های متنوعی مانند بسته چندکاربره و ... در ایرانسل وجود دارد. برای مثال شما برای خرید بسته چند کاربره با شماره گیری کد *444# به سرویس حساب خرید اینترنت ایرانسل چند کاربره می توانید متصل شوید و اینترنت دلخواهتان را خریداری کنید. همچنین برای این نوع اینترنت یا نوع های دیگر مانند اینترنت ثابت می توانید وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوید و اقدام به خرید بسته اینترنتی مورد نظرتان کنید.

اگر به هر کدام از راه های بالا که برای خرید اینترنت گفته شد به هر دلیلی دسترسی نداشتید می توانید از طریق سایت ایرانسل اقدام کنید. برای خرید بسته اینترنتی از طریق سایت باید از تب های موجود همانند عکس بالا روی خرید و سپس روی بسته مد نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه انتخابی بسته مورد نیازتان شوید.

 

آموزش انتقال شارژ از ایرانسل من

 

کد دستوری اپراتور ایرانسل

 

برای همه ما پپیش آمده که یکی از دوستان و اقواممان در شرایطی گیر کرده که هیچ دسترسی به خرید شارژ از طریق اپلیکیشن یا سایت ایرانسل نداشته است. در این شرایط ایرانسل گزینه انتقال شارژ برای شما قرار داده است اما ابتدا باید آموزش انتقال شارژ ایرانسل را بلد باشید. برای انتقال شارژ ایرانسل کافیست وارد سایت آن شوید و در نوار سرچ سایت ایرانسل عبارت انتقال شارژ را بنویسید.

 

کد اینترنت رایگان ایرنسل

 

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید پس از نوشتن عبارت انتقال شارژ در نوار سرچ سایت ایرانسل نوشته ای با عنوان خط به خط ایرانسل برای شما نمایان می شود. با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه ای مانند عکس بالا برای استفاده از سرویس خط به خط می شوید. همان طور که مشاهده می کنید برای انتقال شارژ سه روش وجود دارد. اولین روش استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من و دومین روش استفاده از کدهای دستوری می باشد. اخرین روش که راحت ترین راه است گزینه پیامک می باشد. با انتخاب این روش در عرض چند دقیقه می توانید خط دوستان و اشنایان خود را شارژ کنید.

 

آموزش نصب ایرانسل من

 

کد ایرانسل

 

ایرانسل من اپلیکیشن طراحی شده توسط ایرانسل برای راحتی و رفاه هرچه بیشتر مشترکین خود می باشد. شما با داشتن این برنامه در هر نقطه از شهر و کشور که باشید می توانید بسیاری از امور را در عرض چند دقیقه انجام دهید. برای آموزش نصب ایرانسل من ابتدا باید وارد سایت اصلی این اپراتور شوید. همان طور که در عکس نمایان می باشد از طریق کلیک بر روی تب خدمات و سرگرمی و سپس برنامه های کاربردی وارد این صفحه می شوید. در این صفحه گزینه های برای دانلود این اپلیکیشن گذاشته شده است پس از بررسی و انتخاب هر یک از راه ها اپلیکیشن ایرانسل من را در گوشی خود خواهید داشت.

 

ویژگی های اپلیکیشن ایرانسل من

 

آپ رایگان ایرانسل من

 

این اپلیکیشن، یک آپ کاربردی است که امکانات زیادی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در ادامه بیان خدمات آن خواهیم پرداخت:

  • انواع بسته های اینترنتی 
  • بسته های مکالمه و پیامک
  • مشاهده خدماتی همانند ارزش افزوده، مدیریت پیام های تبلیغاتی و…
  • پرداخت قبض ها
  • استفاده از سرویس های ویژه مانند اسنپ، خرید سوپر مارکتی و…
  • ارسال شارژ برای دیگران
  • امکان دریافت شارژ اضطراری
  • و…

 

آموزش کد دستوری ایرانسل

 

کد تخفیف ایرانسل

 

در بسیاری از شرایط امکان دسترسی به سایت و حتی اپلیکیشن ایرانسل من را هم نخواهیم داشت. اپراتور ایرانسل فکر این شرایط را هم کرده است. شما با یک بار وارد شدن به این سایت از طریق روش موجود در عکس شاهده کد های دستوری سیم کارت های اعتباری و سیم کارت های دائمی خواهید بود.

برای آموزش کد دستوری ایرانسل ابتدا باید بدانید که خط شما دائمی یا اعتبار است. پس از این مرحله اگر سیم کارت شما اعتباری است روی راهنمای مشترکان سیم کارت اعتباری و اگر سیم کارت شما دائمی است روی راهنمای مشترکان سیم کارت دائمی کلیک کنید تا شاهد صدها کد دستوری و کدتخفیف برای خرید شارژ و بسته اینترنت الی .... باشید.

مطالب اخیر

برچسب :
طلایی

جدیدترین کوپن ها و کدهای تخفیف

ارسال نظرات